RC NOWAR

FOUR TRACK SERIES

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów modeli samochodów w skali 1:14 na pierwszy cykl międzynarodowych zawodów na torach zewnętrznych. Cztery tory, cztery rundy, trzy klasy zawodników, dwa kraje w których zostaną rozegrane zawody. Zapowiada się ciekawa rywalizacja i jeszcze lepsza zabawa w gronie pasjonatów modelarstwa. Do zobaczenia na pierwszej rundzie 8 maja 2016r. (niedziela) w Potstejnie (CZ).

Więcej szczegółów w informatorze.

Mikro X

Już 15 listopada 2015r. serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów modeli w skali mikro na zimowy cykl zawodów dedykowanych wyłącznie  modelom mikro off-road pod nazwą Mikro X. Każdy będzie mógł spróbować rywalizacji na torze - jest klasa dla początkujących i zaawansowanych. Do zobaczenia na torze !

SLOT CAR LIGA

Najnowsza atrakcja na hali RC Nowar - w pełni cyfrowy system SLOT CAR w skali 1:32.

Wyścigi licencjonowanymi modelami samochodów serii DTM na torze o długości 30m z pełnym elektronicznym pomiarem czasu, 6 modelami jednocześnie  z wykorzystaniem 6 mijanek.

Różne rodzaje rozgrywki: jazda rekreacyjna, wyścigi na 1/4 mili (15 okrążeń toru), wyścigi długodystansowe z wykorzystaniem opcji PIT LANE.

Wspaniała zabawa dla wszystkich: spotkania w gronie przyjaciół, zabawa całą rodziną, specjalna opcja dla najmłodszych.

Przyjdź, zobacz, spróbuj !

SLM RC 2015

Już w najbliższą niedzielę (24 maja 2015r.) punktualnie o godzinie 10:00 na torze OW Rzeczka rozpoczynamy Sowiogórską Ligę Modeli RC 2015. Jest to już 3 edycja tego cyklu przeznaczona dla modeli mikro off-road, a rozgrywana na zewnętrznych torach ziemnych zaprojektowanych specjalnie dla modeli w skali 1:14. Z powodu braku chętnych do startu modelami w skali 1:18 w tym sezonie te modele nie pojadą. Poza tym wszystko zostaje bez zmian: dobra zabawa w pięknych okolicznościach przyrody.

Do zobaczenia na torze !

Saturday the 28th. Joomla 2.5 Templates. Świetna zabawa bez kompromisów.